Rozvoz dezinfekce po městech

Rozvezeno bylo k dnešnímu dni 1100 litrů dezinfekce.

Předávka dezinfekce seniorům

Rozdáno bylo 400 ks dezinfekce.

Rozvoz roušek

Rozdáno bylo k dnešnímu dni 800 ks roušek.

Roušky ušila firma Oděva, za což jí moc děkujeme.

KORONAVIRUS 2020 - Opětovný rozvoz dezinfekce pro města

Dnes (tj. 22.dubna) opět rozváželi od 8 hod. do 15 hod. členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Jindřichův Hradec dezinfekci na městské úřady jakož jsou - Stráž nad Nežárkou, Nová Bystřice, Nová Včelnice, Deštná, Kardašova Řečice atd... Nově přibyla i spádová místa ČOV, které spadají pod firmu ČEVAK Jindřichův Hradec. Rozvezeno bylo 600 litrů.

KORONAVIRUS 2020 - Rozvoz dezinfekce pro města

Ve středu 15.dubna rozváželi členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Jindřichův Hradec dezinfekci občanům měst Stráž nad Nežárkou, Nová Bystřice, Nová Včelnice, Deštná a Kardašova Řečice. Rozvezeno bylo 500 litrů.

KORONAVIRUS 2020 - Předávka dezinfekce seniorům

Poté co město Jindřichův Hradec zajistilo dezinfekční prostředky pro klíčová zdravotnická i sociální zařízení a složky IZS bylo dnes (tj. 8.dubna) přistoupeno k předávání dezinfekce seniorům k individuální potřebě. Předávku realizovali, stejně jako v případě opakované distribuci roušek, opět členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Jindřichův Hradec před prodejnami potravin v době, která je vyhrazena seniorům k nákupu. Rozdáno bylo 400 ks dezinfekce.

KORONAVIRUS 2020 - Rozvoz roušek

Dnes (tj. 3.dubna) jsme opět rozdávali roušky před prodejnami potravin. Rozdáno bylo 400 ks roušek. Děkujeme nejen městu, ale i švadlenkám.

Fotografie zde.

KORONAVIRUS 2020 - Rozvoz roušek

Více jak dva týdny nakupuje město Jindřichův Hradec textilní roušky od lokálních zhotovitelů. Takto získaný materiál je pak distribuován místním zdravotnickým i sociálním zařízením, které pomáhají nejzranitelnějším skupinám obyvatelstva. Dnes (tj. 25.března) bylo přistoupeno k individuálním předávkám. Roušky rozdávali v době od 8:00 do 10:00 hod před čtyřmi největšími prodejnami potravin členové Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Jindřichův Hradec. Rozdáno bylo 400 ks roušek. Roušky pro město Jindřichův Hradec ušila firma Oděva, za což jí moc děkujeme.

Fotografie zde.