Námětové cvičení na Cihelně

V neděli 25. února 2024 se jednotka zúčastnila námětového cvičení v areálu cihelny v Jindřichově Hradci. V 9.30 hod. byl ohlášen požár objektu v č.p. 94. Před příjezdem jednotky byla provedena evakuace správcem objektu, který zjistil, že dvě osoby se pohřešují. Tyto informace byly předány veliteli zásahu a následně členové jednotky provedli prvotní zásah ( kde v některých prostorách probíhalo simulované hoření ) a osoby vyhledali. Osoby byly nalezeny během následujících několika málo minut a ihned vyvedeny ve vyváděcích maskách před budovu . Nakonec celý objekt byl odvětrán. Velitel jednotky provedl vyhodnocení a závěr námětového cvičení.

Dobrovolní hasiči děkují vedení objektu č.p 94 a také veliteli naší JSDH p. L. Beranovi za umožnění cvičení.

Dále bychom chtěli poděkovat Elišce Kolářové za profesionálně nafocené fotografie. Moc si toho vážíme.

Výcvik se vydařil, cvičení bylo skvěle připraveno.