Dne 13. ledna 2017 se od 18 hodin konala v klubovně dobrovolných hasičů Výroční schůze.

Mezi dobrovolné hasiče zavítalo vedení města - starosta města Ing. Stanislav Mrvka a místostarostka Ing. Petra Blížilová. Dobrovolní hasiči přivítali také ředitele HZS JčK ÚO Jindřichův Hradec Ing. Jana Všetečku a člena Sboru dobrovolných hasičů Jindřichův Hradec a zároveň starostu okresního sdružení hasičů ČMS Jindřichův Hradec Josefa Mihala.

Všichni přítomní byli seznámeni s tím, jak si Sbor dobrovolných hasičů Jindřichův Hradec vedl v uplynulém roce. Byli seznámeni s činností, s akcemi, kterých se SDH účastnilo, s hospodařením SDH a také s tím, jak si vedlo sportovní družstvo mužů v uplynulém roce. Nechyběl ani Plán akcí a činnost na rok 2017.

Jan Zavadil byl představen a přijat za řádného člena Sboru dobrovolných hasičů Jindřichův Hradec.

Následovalo předání dárkových košů členům, kteří v uplynulém roce oslavili významná životní jubilea:
Ladislav Šenkýř – 80 let
Jaroslav Chalupský, Josef Pulkráb, Josef Mihal – 70 let
Oldřich Pánek – 65 let
Miroslav Kadeřábek – 60 let
Miroslava Kadeřábková – 55 let

Dobrovolní hasiči předali dar i řediteli HZS JčK ÚO Jindřichův Hradec Ing. Janu Všetečkovi. Ten v letošním roce skončí na pozici ředitele.

Během diskuze dobrovolným hasičům poděkoval starosta města Ing. Stanislav Mrvka a za probíhající spolupráci dík vyslovil ředitel HZS JčK ÚO Jindřichův Hradec Ing. Jan Všetečka. Ke slovu se však dostali i další členové Sboru dobrovolných hasičů.

Po oficiální části výroční schůze následovala výborná večeře a volná zábava všech přítomných.